1 / 7
Foto e Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi
Foto e Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi
Foto e Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi
Foto e Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi
Foto e Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi
Foto e Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi
Foto e Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi

Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
241.11 €
160.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 133.98 €
Ju kurseni 80.34 €
-34%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C me hapje përpara (i ngjashëm me llojin e sipërm) ofron tiparet dhe funksionet e një sirtari klasik me një mekanizëm rrëshqitës duke kursyer ndjeshëm hapësirën. Ju do të vlerësoni ndërtimin e tij të fortë dhe zgjidhjen shumë praktike. Lidhës: 6 × për kartëmonedhat (i rregullueshëm), 8 × për monedhat Përmasat: 495 (W) x 125 * (L) x 305 (D) mm (lartësia e matur pa këmbë gome 8 mm e lartë) Pesha: 10.7 kg Lidhës: RJ-50 10P10C për lidhjen e një kabllo të jashtme Metoda e lidhjes me sistemin përcaktohet nga zgjedhja e një kabllo të jashtme, përfshihet një kabllo RJ12 24V për lidhje me një printer të kasës.
Lansuar:
28. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EKN0110
Pesha kg:
10,7
Gjerësia mm:
495
Lartësia mm:
125
Trashësia mm:
305
Prodhuesi:
Virtuos
Ngjyra:
Zezë
EAN:
8594182291551
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Sirtari i parave të gatshme Virtuos SK-500C - me kabllo, lidhës 6/8, 9-24V, i zi
160.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo