Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-45%
Foto e Radiator Concept RO3309 Oil, 2000 W

Radiator Concept RO3309 Oil, 2000 W

88.49 € 160.16 €
Përfshirë TVSH
-44%
Foto e Ngrohëse dhe konvektor 2në1 Rohnson R-8013

Ngrohëse dhe konvektor 2në1 Rohnson R-8013

56.64 € 100.44 €
Përfshirë TVSH
-33%
Foto e Ngrohëse qeramike SENCOR SFH 9014, e zezë

Ngrohëse qeramike SENCOR SFH 9014, e zezë

139.26 € 206.94 €
Përfshirë TVSH
-11%
Foto e Radiator me vaj SENCOR SOH 3311BK, i zi

Radiator me vaj SENCOR SOH 3311BK, i zi

147.22 € 165.14 €
Përfshirë TVSH
-17%
Foto e Kokë për radiator Fibaro, FIB-FGT-001-ZW5

Kokë për radiator Fibaro, FIB-FGT-001-ZW5

117.36 € 139.95 €
Përfshirë TVSH
-10%
Foto e Radiator Rohnson R-070 MICA, i zi

Radiator Rohnson R-070 MICA, i zi

76.55 € 85.01 €
Përfshirë TVSH
-12%
Foto e Termostat i programueshëm Honeywell T3R, wireless, program 7-ditor

Termostat i programueshëm Honeywell T3R, wireless, program 7-ditor

171.11 € 193.01 €
Përfshirë TVSH
-3%
Foto e Njësi kontrolli Tesla Smart ZigBee Hub

Njësi kontrolli Tesla Smart ZigBee Hub

45.69 € 46.68 €
Përfshirë TVSH
-12%
Foto e Termostat dhome Honeywell DT2, dixhital, me kabllo

Termostat dhome Honeywell DT2, dixhital, me kabllo

53.65 € 60.62 €
Përfshirë TVSH
-15%
Foto e Termostat SMART Honeywell Lyric T6R

Termostat SMART Honeywell Lyric T6R

296.53 € 347.59 €
Përfshirë TVSH
-13%
Foto e Termostat Honeywell evohome Round Y87RF2024

Termostat Honeywell evohome Round Y87RF2024

95.46 € 109.39 €
Përfshirë TVSH
-12%
Foto e Termostat Honeywell Evohome HR92EE

Termostat Honeywell Evohome HR92EE

108.40 € 122.33 €
Përfshirë TVSH
Foto e Termostat Netatmo

Termostat Netatmo

239.79 €
Përfshirë TVSH
Foto e Kokë termostatike dhe stafetë, Netatmo Valves - 2x NVP-EN

Kokë termostatike dhe stafetë, Netatmo Valves - 2x NVP-EN

281.60 €
Përfshirë TVSH
-13%
Foto e Njësi kontrolli Tesla Smart ZigBee Hub

Njësi kontrolli Tesla Smart ZigBee Hub

41.71 € 47.68 €
Përfshirë TVSH
Foto e Ngrohëse Xiaomi Mi Smart Space S

Ngrohëse Xiaomi Mi Smart Space S

143.24 €
Përfshirë TVSH
Foto e Komplet kokë termostatike TP-Link KE100

Komplet kokë termostatike TP-Link KE100

93.47 €
Përfshirë TVSH
-22%
Foto e Kokë termostatike wireless Tesla Smart TV100

Kokë termostatike wireless Tesla Smart TV100

55.64 € 70.57 €
Përfshirë TVSH
Foto e Termostat për ngrohje elektrike në dysheme Meross Smart Wi-FI

Termostat për ngrohje elektrike në dysheme Meross Smart Wi-FI

78.54 €
Përfshirë TVSH
Foto e Kokë termostatike Tesla Smart TV500

Kokë termostatike Tesla Smart TV500

51.66 €
Përfshirë TVSH
-22%
Foto e Kokë termostati për radiator  iGET HOME TS10

Kokë termostati për radiator iGET HOME TS10

64.60 € 82.52 €
Përfshirë TVSH
Foto e Termostat Somfy io, i bardhë

Termostat Somfy io, i bardhë

435.88 €
Përfshirë TVSH
-6%
Foto e Ngrohës Nedis Smart Wi-Fi, i zi

Ngrohës Nedis Smart Wi-Fi, i zi

138.26 € 146.22 €
Përfshirë TVSH
-8%
Foto e Termostat wireless Somfy, i bardhë

Termostat wireless Somfy, i bardhë

336.34 € 363.22 €
Përfshirë TVSH