1 / 1
E shitur
Foto e Senzor me bateri Fibaro për dyer dhe dritare, Z-Wave Plus, bardhë

Senzor me bateri Fibaro për dyer dhe dritare, Z-Wave Plus, bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
92.37 €
74.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 62.06 €
Ju kurseni 17.90 €
-19%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fibaro Battery 2 është senzor që detekton hapjen e dritareve dhe dyerve. Është i përshtatur me kontrollues Z-Wave ose Z-Wave +. Ai mbështet mënyrën e sigurimit të rrjetit Z-Wave me enkriptim AES-128.

Hapja e dritares / derës zbulohet nga sensori i largët dhe magnet. Poashtu ka fuqi të madhe të baterisë, mundëson matjen e temperaturës dhe zbulon lëvizjen.

Instalim i sensorit është shumë i thjeshtë, dhe shfaq në mënyrë statusin e pajisjes. Poashtu mund të lidhet me Apple HomeKit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Uebfaqja e prodhuesit:
fibaro.com
Protokolli:
Z-Wave
Fokusi:
Detektor dhe senzor, Detektorë dhe sensorë, sensor magnetik
Kodi i prodhuesit:
FIB-FGDW-002-1
EAN:
5902701700348
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Senzor me bateri Fibaro për dyer dhe dritare, Z-Wave Plus, bardhë
74.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo