Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-7%

Sensor i lëvizjes Eufy Motion, i bardhë

72.35 € 77.05 €
Përfshirë TVSH
-3%

Sensor i lëvizjes TP-Link Tapo T100, 5m, për H100

33.77 € 34.72 €
Përfshirë TVSH
-8%

Detektor i monoksidit të karbonit Kidde 7CO me alarm

73.29 € 78.93 €
Përfshirë TVSH
-27%
-6%

Detektor i tymit Netatmo Smart

150.43 € 159.84 €
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor tymi pa kabllo iGET SECURITY P14

37.54 € 39.98 €
Përfshirë TVSH

Sensor i lëvizjes Xiaomi Mi Motion Sensor

33.77 €
Përfshirë TVSH
-10%

Detektor i vibrimit iGET SECURITY P10

18.72 € 20.60 €
Përfshirë TVSH
-7%

Detektor i tymit Sonix ACS SMKY3

39.42 € 42.24 €
Përfshirë TVSH

Detektor i ujit iGET SECURITY P9

18.72 €
Përfshirë TVSH

Sensor i lëvizjes Tesla

40.36 €
Përfshirë TVSH
-27%

Sensor Tesla për dyer dhe dritare

29.07 € 39.42 €
Përfshirë TVSH